KAYSERİ HABERLERİ

Saadet Partisi Kayseri Hanımlar Gençlik Başkanı Sümeyye Olgun:

IHA
30.10.2015 - 09:37Son Güncelleme :
IHA

Saadet Partisi (SP) Kayseri Kadın Kolları ‘Çocuklarını Al Gel Balon Uçur’ şenliği düzenledi. Saadet Partisi Kayseri Hanımlar Gençlik Başkanı Sümeyye Olgun şenlikte yaptığı açıklamada “ Saadet Partisi Kayseri Kadın Kolları olarak bizler burada yüreğinin sesini dinleyen tüm kardeşlerimizi bu meydana davet ettik. Bugün 29 Ekim tam 92 yıl önce Cumhuriyeti ilan etmek uğruna kendini feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum” dedi.
29 Ekim’in kendileri için çok farklı bir önemi de olduğunu belirten Olgun “Bugünün bizim için başka bir önemi de ‘Bir çiçekle bahar gelmez ama her bahar bir çiçekle başlar’ diyen Erbakan hocamızın Milli Görüş liderimizin doğum günü. Bugün Erbakan hocamız hayatta olmasa bile Türkiye genelinde onun doğum günü bir şekilde kutlanıyor” şeklinde konuştu.
Oldun,1 Kasım sabahı zaferi müjdeleyeceklerini ifade ederek “Biz seçim çalışmalarında sokaklara çıktığımız zaman insanların bize söylediği söz şuydu ‘Yüreğimiz sizinle ama’. Biz bu ‘ama’ nın sebebini sorduğumuzda insanlar bize ‘ Siz barajı aşamayacaksınız meclise giremeyeceksiniz’ diyorlardı. Bizde yüreğinin sesini dileyip bize gönül veren kardeşlerimize Anayasanın 148’inci maddesindeki bireysel başvuru hakkıyla bütün barajları yıktığımızın müjdesini vermek istiyorum. Milletvekili adayımız Mahmut Arıkan Kayseri’de alacağı 68 bin oyla Saadet partisi meclise giremese bile bireysel başvuru hakkından yararlanacak ve inşallah meclise girecek. İnşallah 1 Kasımda zaferi müjdeleyeceğiz ve yüreğinin sesini dinleyen herkesi bu meydanlarda coşkuyla karşılayacağız” dedi.
Saadet Partisi Kayseri Milletvekili adayı Mahmut Arıkan vatandaşın ilgisinden memnun olduklarını belirterek “ Kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla beraber ortak bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Bu çerçevede kadın kollarımız ‘Çocuklarını Al Gel Balon Uçur’ şenliği başlattılar. Gençlik kollarımız, Kayserili hemşerilerimize sadet şerbeti ikram ediyorlar. Renkli görüntüler var. Halkımızın Saadet Partisine teveccühü çok güzel” ifadesini kullandı.
1 Kasım seçiminde baraj denilen bir şeyin olmayacağını vurgulayan Arıkan “Bu seçimlerde baraj kalktı. Seçim Barajı yok baraj yüzde 0 olarak belirleniyor. Anayasa Mahkemesinin 148’inci maddesi gereğince Türkiye genelindeki oyumuz yüzde kaç olursa olsun Kayseri genelinde 68 bin oy aldığımız takdirde en az 1 milletvekilimizi Ankara’ya gönderebileceğiz. Bunu anlattığımız her Ak Partili her MHP’li her CHP’li vatandaşımız saygı ve sempatiyle karşılıyor. Mutlaka oylarını Saadet Partisine vereceklerini ifade ediyorlar” şeklinde konuştu.
Arıkan, Pazar günü seçim sandığına giden herkesi yüreğini dinlemeye davet ettiğini söyleyerek“ İnşallah bu seçim mecliste Saadet Partisinin olduğu bir seçim olarak sonuçlanacak. Bunun için kardeşlerimiz, kadrolarımız gece gündüz demeden gayret gösteriyorlar. Bunun en güzel örneği burada Kayserili kardeşlerimizin bize göstermiş olduğu teveccüh. Geçen seçimlere baktığımızda partimize karşı yoğun bir ilgi söz konusu. Bunda da barajların kalkmış olmasının büyük bir etken olduğunu düşünüyoruz. Pazar günü Kayserimiz yüreğinin sesini dinleyecek ve Saadet Partisi’ne oy verecektir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Saadet Partisi Kayseri Hanımlar Gençlik Başkanı Sümeyye Olgun: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 09 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Saadet Partisi Kayseri Hanımlar Gençlik Başkanı Sümeyye Olgun: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı