KAYSERİ HABERLERİ

Saadet Partisi Kayseri Gençlik Kolları Başkanı Samet Yücel:

IHA
12 Eylül 2015 - 10:36Son Güncelleme : 12 Eylül 2015 - 10:37

SAADET PARTİSİ KAYSERİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI SAMET YÜCEL

IHA

Saadet Partisi Kayseri Gençlik Kolları Başkanı Samet Yücel, son zamanlarda artan terör olaylarını değerlendirerek, "Milletimiz bu karanlık oyunu bozacaktır" dedi.
Saadet Partisi Kayseri Gençlik Kolları Başkanı Samet Yücel, basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Yücel, terör olaylarını değerlendirerek, "Çatışmalarda ve hain pusularda şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.Vatanımıza bayrağımıza ve kardeşliğimize göz dikmiş olan hainlerin yaptıkları haince saldırıları tüm benliğimizle lanetliyor Milli birlik ve beraberliğimizin hain ellerce bozulamayacağını defalarca bildirdik. Ülkemiz üzerinde çok kirli ve kanlı bir oyun oynandığı açıktır. Bu tehlikeli oyunun hedefi, bin yıl birlikte kardeş olarak yaşayan insanları birbirine düşman ederek ‘Büyük İsrail Projesi’ni uygulamaya geçirmektir. Biz inanıyoruz ki, aziz milletimiz sahip olduğu tarihi tecrübe, basiret ve feraset ile her zaman olduğu gibi bu karanlık oyunu da yine boşa çıkaracaktır. Ve şu bilinmelidir ki, güvenlik güçlerimizin azmi, cesareti ve milletimizin kararlılığı karşısında hiçbir zaman karanlık emellerine ulaşamayacaklardır. Millet olarak terör belasına karşı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundayız. Ülkemiz içinde nefret tohumları ekerek kardeş kavgası çıkarmak isteyenlere karşı verilecek en güzel cevap, inancımız doğrultusunda kardeşliğimizi daha da pekiştirmek olacaktır. Terör milli bir meseledir. Bu bakımdan en başta siyasiler olmak üzere herkes, bu hassas süreçte üslup ve yaklaşımına her zamankinden daha fazla özen göstermeli, bu hassas dönem kısır siyasi çekişmelerin malzemesi haline getirilmemelidir" dedi.
Yücel, "Eli kalem yerine silah tutuşturulan gençlerimizi siyasi ilmi ve ahlaki çalışmalarımızla ve manevi kalkınma hamlemiz ile kurtaracağız.Bu gençlerimizi hain planlarına alet edenlerin planlarını bozacağız.Bu bağlamda başta hükümet olmak üzere hangi siyasi görüş hangi vakıf cemaat ve STK olursa olsun elini taşın altına koyup bir ve diri olarak manevi kalkınma hamlesine destek vermelidir. Milli Görüş Gençliği tarihten beri hiçbir ayrışmanın kargaşanın ve kardeş kavgasının içerisinde olmamıştır.Saadet Partisi Kayseri Gençlik Kollarımız da siyasi parti propagandasına dönüşen, İslami çizgilerden uzak,ayrışmanın ve kardeş kavgası tohumlarının atıldığı bütün organizasyonlardan uzak kalacaktır. ’Müslümanlar kardeştir’ sloganıyla çıktığımız bu yolda Müslümanların hiçbir ayrıştırıcı tarafta yer almayıp sadece ve sadece Hakkın tarafında bulunması gerektiğini ısrarla vurguluyoruz" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Saadet Partisi Kayseri Gençlik Kolları Başkanı Samet Yücel: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Eylül 2015 tarihinde saat 10 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Saadet Partisi Kayseri Gençlik Kolları Başkanı Samet Yücel: haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:06
  • Guneş
   05:52
  • Öğle
   12:51
  • İkindi
   16:35
  • Akşam
   19:30
  • Yatsı
   21:02
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı