VAN HABERLERİ

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Van’a Geliyor

IHA
26.10.2015 - 14:46Son Güncelleme :

SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUSTAFA KAMALAK, SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA VAN'A GELİYOR.

IHA

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, seçim çalışmaları kapsamında bazı gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Van’a geliyor.
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın gelişi ile ilgili Saadet Partisi Tertip Komitesi adına konuşan Ayhan Gülmez, partilerinin doğu illerinde de seçim çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini belirtti. Genel merkezlerinin bölgede yapılan seçim çalışmalarına ayrı bir hassasiyet gösterdiğini anlatan Gülmez, “Genel başkanımız geçtiğimiz haftalarda güneydoğu illerimizde bir takım temaslarda bulunmuştu. Öncelikle Diyarbakır’da yaşanan sıkıntıları yerinde gözlemleyen başkanımız, daha sonra sokağa çıkma yasağı olan Sur ilçesine gitmişti. Ardından Şırnak ve akabinde yine sokağa çıkma yasağı olan Cizre ilçesine gitmişti. Tüm bu ziyaretlerin ardından genel merkezimiz tarafından ‘Cizre ve Güneydoğu Raporu’ adı altında bir çalışma hazırlanarak kamuoyuna sunulmuştur. 28 Ekim Çarşamba günü de Genel Başkanımız Mustafa Kamalak, 81 ili temsilen birer milletvekili adayımızın da kendisine eşlik edeceği bir programla Van’a geleceklerdir. Aynı gün saat 12.30’da Elit World Otel’de ‘Kardeşlik Buluşması’ adı altında bir toplantı gerçekleştireceğiz. Partimiz tarafından doğu ve güneydoğuda yapılan çalışmalar ilimizdeki ‘Kardeşlik Buluşması’ programıyla taçlandırılacak ve Van’dan Türkiye’ye de önemli mesajlar verilecektir. Tüm halkımızı bu etkinliğe davet ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Van’a Geliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 14 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Van’a Geliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı