SİVAS HABERLERİ

Saadet Partisi Gemerek’te Esnaf Ziyareti Gerçekleştirdi

IHA
29.10.2015 - 17:26Son Güncelleme :

SAADET PARTİSİ GEMEREK İLÇE BAŞKANLIĞI ESNAF ZİYARETİNDE BULUNARAK SORUNLARI DİNLEDİ.

IHA

Saadet Partisi Gemerek İlçe Başkanlığı esnaf ziyaretinde bulunarak sorunları dinledi.
Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Yeşildağ ve Saadet Partisi 2’inci sıra milletvekili adayı Osman Günay ve partililer esnafın sorunları dinledi.
Ziyaret hakkında bilgi veren Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Yeşildağ; “Esnaflarımıza hem sayın milletvekili adayımızı tanıttık hem de esnafımızı sorunlarını dinleyerek destek istedik. Saadet Partisi’nin yönetime gelmesiyle esnafımıza da yeniden can gelecektir. Bu memleket için en hayırlı parti Saadet Partisidir.”dedi.
Saadet Partisi 2’inci sıra milletvekili adayı Osman Günay ise; “1 Kasım’da Gemerek’imizin desteğini bekliyorum. Burada insanlar bizlere çok sıcak davrandılar umarım sandıkta da sıcak baktıkları parti biz oluruz.”diye konuştu.
Yapılan ziyaretlerde esnaflara ve vatandaşlara Saadet Partisi’nin seçim beyannamesi ve broşürleri dağıtıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden Saadet Partisi Gemerek’te Esnaf Ziyareti Gerçekleştirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 17 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Saadet Partisi Gemerek’te Esnaf Ziyareti Gerçekleştirdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı