DÜZCE HABERLERİ

S Plaka Dağıtımı 3 Eylül’de Başlıyor

IHA
02.09.2015 - 14:03Son Güncelleme :

S PLAKALAR YARIN DAĞITILMAYA BAŞLIYOR.

IHA

Düzce Belediyesi S Plakalı Araç Yönetmeliği kapsamında 3 Eylül Perşembe Günü S Plaka dağıtımına başlıyor.
Düzce Belediyesi sınırları içinde belirlenen güzergahlarda öğrenci ve personel taşımacılığı yapan kişi ya da kuruluşların haklarını korumak, korsan taşımacılığı önlemek, şehir içinde taşımacılığı düzene kavuşturmak, taşımacılık yapan kişi ya da kuruluşların araçlarını kayıt altına almak amacıyla yürürlüğe giren "Düzce Belediyesi S Plakalı Araç Yönetmeliği" kapsamında hak sahipleri 3 Eylül Perşembe Günü itibariyle S Plakalarını alabilecek.
Vatandaşlar, Düzce’de servis taşımacılığının daha düzenli ve daha sağlıklı bir şekilde yürütülmesi adına yapılan yönetmeliğin detaylarına Düzce Belediyesi’nin resmi internet sayfasından ulaşabiliyor.
Şartnameye göre, 9 Haziran 2015 tarihinden önce servis taşımacılığı yaptığını belgeleyen kişiler ihalesiz olarak, hak sahibi olduğunu belgeleyemeyen vatandaşlar ise Belediye Encümenince ihale yapılarak S Plaka alabilecek. 3 Eylül’e kadar işlemlerini tamamlayan hak sahiplerine 3 Eylül itibariyle S Plakaların dağıtımı başlayacak. Yeni yönetmelikle vatandaşa sunulan hizmet kalitesi de arttırılacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden S Plaka Dağıtımı 3 Eylül’de Başlıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Eylül 2015 tarihinde saat 14 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça S Plaka Dağıtımı 3 Eylül’de Başlıyor haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:18
 • Guneş
  08:07
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:23
 • Akşam
  17:37
 • Yatsı
  19:14
Sayfa Başı