Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

RVP’ye Barca’dan teklif yok

Aziz Yıldırım, Van Persie için Barcelona’dan kendilerine bir başvuru olmadığını açıkladı. Pereira da Hollandalı’yı Kayseri’de ilk 11’de sahaya sürüp tartışmalara noktayı koyacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp sitesinden dün yaptığı açıklamada Robin van Persie için Barcelona’dan yapılmış herhangi bir başvuru olmadığı duyurdu. Samandıra’da da gündem Van Persie... Golcünün ilk 11’e monte edilmesine kesin gözle bakılıyor.
İlk ihtimal sistem bozulmadan Fernandao’nun kulübeye çekilip Van Persie’nin ilk 11’de oynaması. Bu durumda Markovic de sağ kanatta forma giyecek.

VAN PERSIE BUGÜN İLLA Kİ İLK 11’DE ÇIKACAK

PEREIRA’nın, Van Persie’yi sağ kanada alıp, Fernandao’yu forvette oynatması da ihtimal dahilinde. Markovic’in sakatlıktan dönmesi nedeniyle bu seçenek de planlar içerisinde. Ancak kesin olan bir şey var ki o da Hollandalı yıldızın Kayseri deplasmanında ilk 11’de sahaya çıkacağı. Fenerbahçe yönetimi de bir yatırım olarak gördükleri Hollandalı yıldızın kulübede oturmasından rahatsızlar. Bu nedenle Pereira, yıldız golcüye mutlaka ilk 11’de yer açmayı planlıyor.