« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ruziç ve Steele'den TOFAŞ'a kötü haber

Beko Basketbol Ligi takımlarından Tofaş Spor Kulübü'nün başkanı Efe Aydan, “Önemli oyuncularımızdan Tomislav Ruziç ve Ronald Steele tekrarlayan sakatlıkları nedeniyle uzun süre forma giyemeyecekler” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Aydan, yaptığı açıklamada, ligin ilk yarısını hedefledikleri yerde tamamladıklarını belirterek, “play-off”a kalarak gelecek sezon Avrupa kupalarında mücadele etmek istediklerini söyledi.

Bu hedeflerinin ilk ayağını sezonun ilk yarısında elde ettikleri önemli galibiyetlerle tamamladıklarını ifade eden Aydan, şunları kaydetti:
“Ligin ikinci yarısına, hafta sonu konuk edeceğimiz Mersin Büyükşehir Belediyespor maçıyla başlayacağız. Önemli oyuncularımızdan Tomislav Ruziç ve Ronald Steele tekrarlayan sakatlıkları nedeniyle uzun süre forma giyemeyecekler. Üç haftalık lig maçlarının ardından 15-19 Şubat tarihleri arasında Konya'da yapılacak olan Türkiye Kupası 8'li final maçlarında mücadele edeceğiz. Hedefimiz, burada iyi kura çekerek final oynamak.”
Sakatlığı nükseden Tomislav Ruziç'in ameliyat olacağı ve 2 ay sahalardan uzak kalacağı, sol dizinde sakatlığı bulunan Ronald Steele'nin ise küçük bir operasyon geçireceği bildirildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz