Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rüyamda dördüz gördüm

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gaziantepspor'un 5-1'lik tarihi Fenerbahçe galibiyetinde birbirinden güzel dört gol atan Oktay, ‘‘Eşim 4 aylık hamileydi. Rüyamda 4'üz çocuğum oluyor ve Fenerbahçe'ye 4 gol atıyordum. Hakikat oldu rüyam’’ dedi.

OKTAY'dan Fenerbahçe'yi yıkan 4 gol, üstelik 4'ü de birbirinden güzel gol. Oktay şimdilerde Gaziantepsporlu Oktay. Ama bana göre önce Beşiktaş'ın sonra da Milli Takım'ın ve de günün santrforu Oktay.

Fener'in tarihi yenilgisinden sonra birlikteydik Oktay'la. Serde Fenerbahçelilik olduğu için öncelikle kulağını çekip sordum ‘‘Ne yaptın Oktay? Yaktın Fener'imi.’’ Tebessümle cevapladı. ‘‘Özür dilerim Hulki ağabey, ben sadece görevimi yaptım. Fener'i yakmak haddimize mi.’’

- Uzun süredir Fener'e karşı oynamıyordun. Attığın gollerle kahraman oldun, duygularını anlatsana.

İÇİME DOĞMUŞTU

- Öncelikle söyleyeyim, maçtan önce sanki içime doğmuştu. Eşim 4 aylık hamileydi. Rüyamda 4'üz çocuğum oluyor ve Fenerbahçe'ye 4 gol atıyordum. Hakikat oldu rüyam.''

- Fener'i nasıl buldun?

- Bu konuda benim değerlendirme yapmam ayıp olur. Ancak ilk golü erken bulunca fark olacağını tahmin ettim. Çünkü, Fenerbahçe'nin üstümüze geleceğini biliyorduk. Özellikle futbolcuların yeni yönetimce ilk kez izlenmeleri heyecanlarını artırdı ve bu bizim işimize yaradı.

MÜKEMMEL UYUMLUYUZ

-Gaziantep'te mutlu musun?

- Hem de çok. Başta başkanımız Celal Doğan olmak üzere, teknik yönetim ve takım arkadaşlarımla, özellikle de Erhan'la şahane bir uyum içerisindeyiz.

-Anlaşman ne zaman bitiyor?

- İki ay sonra sona eriyor, yani sezon sonunda.

Lösemili Murat'ın Hakan Şükür sevgisi

KAN kanserine yakalanan ve yaşamının büyük bir bölümünü hastanede geçiren 10 yaşındaki Murat Şahin'in tek arzusu G.Saray'ın başarılı golcüsü Hakan Şükür'ün formasına kavuşmak. Almanya'da dünyaya gelen ve geçtiğimiz yıl kan kanserine yakalanan Murat, ‘‘G.Saray ve Hakan Şükür'ü çok seviyorum. B.Dortmund-G.Saray maçına gitmeyi çok arzuladım. Ancak, hastalığımdan dolayı okula dahi gitmeme izin vermeyen doktorlar maça gitmeme de karşı çıktı. Maça gidebilsem formayı kendim isteyecetim. Ancak, hastalığım buna engel oluyor. Bu nedenle Hakan ağabeyden formasını bana göndermesini istiyorum. Hayattaki en büyük isteğim bu’’ dedi.

DÖRT GOL VE DÖRDÜZ

Gaziantepspor'un başarılı golcüsü Oktay ile eşi Sezen son günlerde evliliklerinde ayrı bir heyecan yaşıyor. Sezen dört aylık hamile ve Oktay ile eşi dünyaya gelecek çocuklarının sevinci içinde. Bu sevinç Oktay'ın rüyasına da giriyor. Rüyasında dördüz babası olacağını ve F.Bahçe'ye dört gol atacağını gören Oktay, bunlardan birini gerçekleştirdi. Bakalım dördüz babası da olacak mı!


Bunları da Beğenebilirsiniz