Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Rüştü transferinde yanlış yaptık

  Mehmet ÇİFTÇİ-DHA
  28 Nisan 2004 - 01:24Son Güncelleme : 28 Nisan 2004 - 01:24

  Barcelona’nın Başkanı Laporta, ‘Rüştü’yü teknik direktörümüzün isteği doğrultusunda değil, kendi düşüncelerimize göre transfer ettik. Yanlış yaptık ve cezasını da çektik’ dedi.

  Bir daha asla

  Son haftalarda ard arda kazandığı galibiyetlerle şampiyonluk iddiasını sürdüren Barcelona’nın Başkanı Juan Laporta, milli kaleci Rüştü’nün transferi konusunda hata yaptıklarını itiraf etti. Laporta, ‘Rüştü’yü teknik direktörümüzün isteği doğrultusunda değil, kendi düşüncelerimize göre transfer ettik. Yanlış yaptık ve cezasını da çektik. Bundan sonra antrenörümüzün onay vermediği bir oyuncuyu transfer etmeyecegiz.

  Ayrılabilir

  Geç de olsa bu yanlışımızı anladık’ dedi. Bir radyo programında görüşlerini açıklayan Laporta, Barcelona’nın yıllardan beri ilk kez kalede problem yaşamadığına dikkat çekerek Valdez’in mükemmel bir sezon geçirdiğini söyledi. Genç kaleci Jorquera’nın da yakında forma giyeceğine inandığını belirten Başkan, Rüştü’nün ayrılabileceği sinyallerini verdi. Laporta, Rijkaard’ın tercihini Valdez’den yana kullandığını da sözlerine ekledi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı