Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rüştü transferinde yanlış yaptık

Barcelona’nın Başkanı Juan Laporta, ‘Rüştü’yü teknik direktörümüzün isteği doğrultusunda değil, kendi düşüncelerimize göre transfer ettik. Yanlış yaptık ve cezasını da çektik’ dedi.

Mehmet ÇİFTÇİ-DHA
SON GÜNCELLEME
Bir daha asla

Son haftalarda ard arda kazandığı galibiyetlerle şampiyonluk iddiasını sürdüren Barcelona’nın Başkanı Juan Laporta, milli kaleci Rüştü’nün transferi konusunda hata yaptıklarını itiraf etti. Laporta, ‘Rüştü’yü teknik direktörümüzün isteği doğrultusunda değil, kendi düşüncelerimize göre transfer ettik. Yanlış yaptık ve cezasını da çektik. Bundan sonra antrenörümüzün onay vermediği bir oyuncuyu transfer etmeyecegiz.

Ayrılabilir

Geç de olsa bu yanlışımızı anladık’ dedi. Bir radyo programında görüşlerini açıklayan Laporta, Barcelona’nın yıllardan beri ilk kez kalede problem yaşamadığına dikkat çekerek Valdez’in mükemmel bir sezon geçirdiğini söyledi. Genç kaleci Jorquera’nın da yakında forma giyeceğine inandığını belirten Başkan, Rüştü’nün ayrılabileceği sinyallerini verdi. Laporta, Rijkaard’ın tercihini Valdez’den yana kullandığını da sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler