« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rüştü seferberliği

Hakan’ın 10 gün sahalardan uzak kalacak olması üzerine genel sekreter Öner, "Rüştü, Trabzonspor maçına kadar düzelir ve bu karşılaşmaya yetişir" dedi, maçın zorluğuna dikkat çekti.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, A Milli Futbol Takımı'ndan Moldova karşısında galibiyet beklediklerini ancak alınan beraberliğin kendilerini üzdüğünü söyledi. Öner, siyah beyazlı kulübün Akaretler'deki kulüp binasında gerçekleştirilen bayramlaşma töreni sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Moldova maçına değinen Öner, "Şanssız bir gol yedik. Galibiyet bekliyorduk ama olmadı. Milli Takım için her şey bitmiş değil. 3 takım gruptan çıkmak için mücadele ediyor. Milli Takımımız’ın gruptan çıkacağına inanıyoruz" diye konuştu.

Seyircisiz oynamak çok zor

Süper Lig’in 9. haftasında cumartesi günü oynayacakları Trabzonspor maçına da değinen Kenan Öner, bu karşılaşmanın zor geçeceğini söyledi. Milli maçlar sonrası konsantrasyon eksikliğinin yaşandığını ifade eden Öner, "Ayrıca Trabzonspor seyircisiz oynamaya alışık. Seyircisiz oynamak bizim için zor oluyor. Her şeye rağmen Trabzon'a kazanmak için gideceğiz" dedi.

Sağlam'a güvenoyu

Milli Takım'da kaleci Hakan Arıkan'ın sakatlandığı, Rüştü Reçber’in de sakatlığının bulunduğunun hatırlatılması ve siyah beyazlı takımda kaleci krizi yaşanıp yaşanmayacağının sorulması üzerine Öner, "Rüştü, Trabzonspor maçına kadar düzelir ve bu karşılaşmaya yetişir" dedi. Genel sekreter Kenan Öner, teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam'a güvendiklerini ve başarılı olacağına inandıklarını söyledi. Sağlam'a inandıkları için takımın başına getirdiklerini ifade eden Öner, "İnşallah Ertuğrul Hoca’yla büyük başarılara imza atacağız" şeklinde konuştu. Bu arada kulüp doktoru Ayhan Optur, kaleci Hakan’ın 10 gün sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler