« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rüştü ile 2 yıl daha

`Manchester fatihi` Rüştü ile Beşiktaş Yönetimi masaya oturuyor... Kartal`ın kalesi, iki sene daha onun korumasında olacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

`Manchester fatihi` Rüştü ile Beşiktaş Yönetimi masaya oturuyor... Kartal`ın kalesi, iki sene daha onun korumasında olacak.

Rüştü Reçber, yaptığı açıklamada, “2 sene daha sahalardayım. Futbolu Beşiktaş’ta bırakmak istiyorum” demişti. Manchester United maçında yaptığı kurtarışlarla galibiyetin mimarı olan Rüştü Reçber’in bu isteği gerçeğe dönüşüyor. Mustafa Denizli’nin raporu doğrultusunda harekete geçen Siyah-Beyazlı yönetimin, ocak ayında Rüştü’yle masaya oturacağı öğrenildi. Denizli’nin, “Onun varlığı bir takım için şans. Kimsede olmayan birikime ve tecrübeye sahip. İnsanlar onu sadece maçlarda görüyor. Ama karşılaşmaların öncesinde takıma verdiği güç, en az sahadaki kadar önemli” dediği öğrenildi.

FEDAKARLIĞA HAZIR

Başkan Yıldırım Demirören’in, Rüştü’yle bizzat görüşeceği ve futbolu Beşiktaş’ta bırakmasını isteyeceği öğrenildi. Bu konuda kısa bir açıklama yapan Rüştü, şöyle konuştu: Ben burada kalmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. Kimseye kırgın değilim. Futbolda bazen kötü dönemlerde, olmadık tepkiler yaşanabilir. Bizlere düşen, bunlara sahada en iyi şekilde cevap verebilmektir...   


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler