« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rüştü gidiyor mu?

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Monaco yönetimi, transfer teklifini önümüzdeki günlerde milli kaleciye bildirecek. Rüştü'nün gitme olasılığını göz önünde bulunduran F.Bahçe yönetimi de Yugoslav file bekçisi Damjanac'ı gündemine aldı. Sarı lacivertli kulüp ayrıca Yugoslav orta saha oyuncusu Lazetic'i de transfer etti

BARTHEZ'İN YERİNE

F.Bahçe ve A Milli Takım'ın başarılı kalecisi Rüştü, Fransa 1.Ligi şampiyonu Monaco'nun transfer listesine girdi. Kaleci Barthez'in Manchester United'a transfer olması nedeniyle file bekçisi arayan Monaco yönetiminin, önümüzdeki günlerde Rüştü ile temasa geçerek, teklif yapacağı öğrenildi.

DAMJANAC GÜNDEMDE

Geçtiğimiz sezon F.Bahçe'de yaşadığı sorunlar nedeniyle sıkıntılı olan milli kalecinin de, bu öneriye sıcak bakabileceği belirtildi. Buna karşın Rüştü'nün gitme olasılığını göz önünde bulunduran F.Bahçe yönetimi de Yugoslavya'nın Partizan takımının kalesini koruyan Damjanac ile temasa geçti. 29 yaşında ve 1.90 m. boyundaki Damjanac'ın daha önce 2 sezon Hollanda'nın Roda takımında forma giydiği öğrenildi.

LAZETİÇ FENER'DE

F.Bahçe yönetimi bu arada sürpriz bir transfer gerçekleştirerek, Yugoslavya'nın Obilic Kulübü'nde forma giyen Nikola Lazetic ile anlaştı. Dün, Obilic yöneticileriyle birlikte İstanbul'a gelen Lazetic, sarı lacivertlilerin teklifine 'evet' dedi. F.Bahçe yönetimi, Obilic Kulübü'nün istediği teminat mektubunu verdiği taktirde bugün sözleşme imzalanacak.

JUVENTUS İSTİYORDU

Juventus ve İnter'in de talip olduğu 22 yaşındaki Lazetic'in Yugoslavya Ümit Milli Takımı'nın kaptanı olduğu öğrenildi. Bu arada Karlsruhe’de forma giyen Serhat Akın'ın da F.Bahçe'nin transfer listesinde bulunduğu öğrenildi. Öte yandan yardımcı antrenör Oğuz Çetin, önümüzdeki günlerde Slovakya'ya giderek Avrupa Ümitler Şampiyonası'nda futbolcu araştırması yapacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz