« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rüştü: Gelecek sezon farklı olacak

Beşiktaş'ın deneyimli kalecisi Rüştü Reçber, bu sezon beklentilere cevap veremediklerini ancak gelecek sezonun çok daha farklı geçeceğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Rüştü, teknik direktör Tayfur Havutçu ile birlikte, Tüm Kayserililer Derneği'nin Bakırköy'de düzenlediği futbol turnuvasını izledi. Havutçu ve Rüştü, turnuvada Beşiktaş'ın eski futbolcularının oynadığı özel maçın başlama vuruşunu da yaptı.

Rüştü, başlama vuruşunun ardından yaptığı açıklamada, bu sezon beklentilere cevap veremediklerini belirterek, “Taraftarımızın, camiamızın istediği bir tablo yaratamadık. Ama en azından kupayı kazandık. Gelecek sezon her şey çok farklı olacak. Başımızda Tayfur hoca olacak. Farklı bir ortamda, farklı bir anlayışla camiamızla iyi bir sezon geçireceğiz” diye konuştu.

Gelecek sezon için çok hedeflerinin bulunduğunu anlatan Rüştü, “Bu hedeflerin hepsini başarmak çok zor görünüyor ama başarabildiklerimizi başarmak istiyoruz. Bunun için de elimizden geleni yapacağız” dedi.

Rüştü, Tayfur Havutçu'nun takımın başında kalacak olmasıyla ilgili olarak da, “Uzun yıllardır tanıdığımız, beraber olduğumuz bir hocamız. Kendisi için hayırlı olmasını diliyorum. Bize çok şeyler katacağına inanıyorum. Hep birlikte Beşiktaş'ı güzel günlere taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler