Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Rus turist, sevgilisini 4 gün odaya kapattı

  Saffet YENİGÜN/KEMER (Antalya), (DHA)
  03 Temmuz 2007 - 11:28Son Güncelleme : 03 Temmuz 2007 - 11:52

  Antalya'ya,tatile geldiği Rus sevgilisi Natalia Kuprikova'yı 4 gün boyunca otel odasında dövdüğü iddia edilen Krıstal Vyatoslav gözaltına alındı.

  Rusya’dan bir hafta önce, tatil için arkadaş grubuyla birlikte Kemer'e gelen ve Tekirova'daki 5 yıldızlı otele yerleşen Natalia Kuprikova ile sevgilisi Krıstal Vyatoslav, sık sık tartışmaya başladı. Natalia'nın günlerce kaldığı odadan dışarı çıkmaması üzerine arkadaşları telaşlandı. 4 gün sonra otelde Natalia ile karşılaşan arkadaşları, vücudundaki morlukları görünce hemen durumu yetkililere iletmek istedi. Krıstal Vyatoslav tarafından dövüldüğünü ve odaya kapatıldığını, tehdit edildiği için de kimseye birşey söyleyemediğini anlatan Natalia, arkadaşlarına engel olmaya çalıştı. Ancak olay otel yetkililerine bildirildi.

  Otele gelen jandarma ekipleri Krıstal Vyatoslav'ı gözaltına alırken, Natalia Kuprikova da ifade verdi. Natalia, sevgilisi Vyatoslav'ın çok kıskanç olduğunu ve günlerden bu yana kendisini dövdüğünü anlatarak şikayetçi oldu. Rus tatilci Natalia, sorumlu acente tarafından farklı bir otele yerleştirildi. Otel yöneticileri mahkemece serbest bırakılan Krıstal Vyatoslav'u otelden çıkardı.

   Rus turist, sevgilisini 4 gün odaya kapattı

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı