Ege Haberleri

  Rus turist iç çamaşırıyla oteli birbirine kattı

  Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), (DHA)
  31.07.2012 - 13:07 | Son Güncelleme:

  Marmaris'te aynı odada kaldığı kadın arkadaşıyla tartışan Nadzaya Runevic, üzerinde iç çamaşırları, elinde maket bıçağıyla, çıplak haldeki kız arkadaşının peşinden koşarken otel görevlileri zor durdurdu.

  Marmaris'te tatil için geldiği ve aynı odada kaldığı kadın arkadaşıyla bilinmeyen bir nedenle tartışan Rus turist 29 yaşındaki Nadzaya Runevic, oteli birbirine kattı. Üzerinde iç çamaşarıyla eline aldığı maket bıcağı ile çıplak haldeki kız arkadaşının peşinden koşup oteldeki eşyalara zarar veren Runevic, özel güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirildi. Polis merkezine götürülmek istenen Runevic, ekip otosundan yarım saat boyunca inmedi, güçlükle ikna edildi.
  Olay, Marmaris İlçesi'ndeki bir otelde dün (Pazartesi) akşam saatlerinde meydana geldi. Rusya'da yaşayan 29 yaşındaki Nadzaya Runevic, bir süre önce kadın arkadaşıyla tatil için turistik ilçeye geldi. Kadın arkadaşıyla henüz bilinmeyen bir nedenle tartışan Rus turist, tartışmanın büyümesi üzerine çantasından maket bıçağını çıkarttı. Öfkeden çılgına dönen Runevic'in kadın arkadaşı çıplak halde koşarak odadan çıktı ve otelin restoran bölümüne sığındı. Kız arkadaşının peşinden bıçakla koşan Runevic, oteldeki eşyalara zarar verirken, özel güvenlik görevlileri tarafından güçlükle etkisiz hale getirildi. Otel görevlileri polis çağırdı ve elindeki maket bıçağı alınan üzerinde de iç çamaşırı bulunan Runevic'i polise teslim etti. Ekip otosuna bindirilen ve bornoz verilen öfkeli kadın turist, Çarşı Polis Merkezi'ne götürüldü. Burada ekip otosundan indirilmek istenen Runevic, polise direndi ve ağlamaya başladı. Rus rehberlerin yarım saat boyunca dil döktüğü Runevic, ekip otosundan indi. Tercüman aracılığıyla ifadesine başvurulan Rus kadın turistin, çantasındaki ilaçları gösterip şizofreni hastası olduğunu söylediği öğrenildi. Yapılan incelemede ilaçların soğuk algınlığı tedavisinde kullanıldığı ortaya çıktı. Runevic, işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere Marmaris Emniyeti Yabancılar Grup Amirliği ekiplerine teslim edildi.
  Otel yetkilileri, “Otelimizde kaldığı günden buyana taşkınlık yaparak hem çalışanlara hem de müşterilerimize rahatsızlık verdi. Şimdiye kadar ses çıkarmadık, otel içinde maket bıçağı ile çıplak arkadaşını kovalayınca bardak taştı” dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı