« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rui Terim dedi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Portekizli futbolcu, ‘Transfer olacağım takımı ben seçerim’ dedi

Kaleci Toldo ile birlikte toplam 140 milyar lirete Parma’ya satılan Rui Costa, ‘‘Milan sevdiğim bir takım. Fatih Terim gibi bir teknik direktöre sahip olmak, benim için paradan daha önemli’’ açıklamasını yaptı.

KARŞI ÇIKTILAR

Geçtiğimiz günlerde iflas ettiğini açıklayan Fiorentina Kulübü, Rui Costa ile Toldo'yu 140 milyar liret karşılığında Parma'ya sattığını açıklarken, bu futbolcular başka takımlara gitmek istediklerini söylediler. İtalyan takımının Portekizli yıldızı Rui Costa, La Gazzetta dello Sport'a verdiği demeçte, ‘‘Nereye gideceğime ben karar vereceğim. Benim için Fatih Terim, paradan daha önemli’’ diyerek Milan'a yeşil ışık yaktı.

MİLAN'I İSTERİM

Portekizli futbolcu, ‘‘Terim'le telefonla görüştüm. Bana (seni Milan'da görmek beni sevindirir) dedi. Milan sevdiğim bir takım. Terim gibi bir teknik direktöre sahip olmak, paradan daha önemli bir sebep olur. Ama bunlar da yetmez. Sadece teknik direktör beni istiyor diye bir seçim yapamam. Beni isteyen bir takım istiyorum. Bu, benim için paradan daha önemli’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz