« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rubin Kazan, Trabzon'a engel oldu

Trabzonspor'unrenklerine katmayı düşündüğü ve uzun süredir bu konuda çalışma yürüttüğü Malaga’nın Venezuellalı forveti Salomon Rondon’a Rubin Kazan’ın da talip olması bordo mavilileri zor duruma düşürdü. Rus kulübünün Rondon için 10 milyon euro teklif ettiği ileri sürüldü.

Ömür AVCI/MÜNİH,(Almanya),(DHA)
SON GÜNCELLEME
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in kamptan ayrılarak transfer çalışmalarına hız vermesinin ardından 4 gün geçmesine rağmen bordo mavililer somut bir gelişme sağlayamadı. Bir forvet ve bir stoper-sol bek transfer etmesi beklenen Trabzonspor’da, forvet adaylarının arasında ilk sıralarda bulunan Salomon Rondon için Malaga kulübüyle yürütülen görüşmelerde sürpriz bir gelişme yaşandı. Rus kulübü Rubin Kazan’ın da Rondon için Malaga ile temasa geçtiği ve 10 milyon euro bonservis ücreti önerdiği iddia edildi. Bu gelişme üzerine Trabzonspor’un Rondon için beklemeye geçtiği ve diğer adaylara yöneldiği vurgulandı.

GURBET SONA ERİYOR

Trabzonspor’un 26 Temmuz’dan bu yana sürdürdüğü Almanya kampı yarın sona erecek. Sabah erken saatlerde hafif bir antrenman yapacak olan bordo mavililer, öğleden sonra Münih’ten uçakla İstanbul’a, gece de Trabzon’a gidecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler