« Hürriyet.com.tr
MENÜ

RPV’nin gecesi

Fenerbahçe’nin yıldızını, 500. maç heyecanı sardı.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇELİ Van Persie’yi 500. maç heyecanı sardı. Profesyonel kariyerinde Feyenoord, Arsenal, Manchester United ve Fenerbahçe’de olmak üzere şu ana dek 499 resmi karşılaşmada oynayan Hollandalı, yarınki Gaziantep mücadelesiyle 5. kez ‘dalya’ yapacak. RVP, Hollanda’dan arkadaş çevresi ve ailesini de Kadıköy’deki maçta ağırlayacak.

Başarılı yıldızın, 50’ye yakın misafirini Ülker Stadyumu’ndaki 90 dakikaya davet ettiği öğrenildi.

“SADECE KAZANMAK iSTiYORUZ”

GAZİANTEP maçının takım için de önemli olduğunu belirten Robin van Persie, mücadelede özel bir performans sergilemek istiyor. Yakın çevresine konuşan Hollandalı’nın, “Bu maçtaki performansımla tarihe geçmek istiyorum. Tek amacım güzel goller atıp takımı galibiyete taşımak. Sadece kazanmak istiyoruz” dediği belirtildi.

Ailesi ve sevdikleri birlikte bu karşılaşmanın özel olması için her şeyi yapacağını belirten Robin van Persie’ye, takım arkadaşları da bu özel gününde büyük destek verecek.

VOLKAN VE GÖKHAN’A  ÖZEL PROGRAM

YARIN Gaziantepspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe’de hazırlıklar devam etti. Sarı lacivertlilerin 1 saat 20 dakika süren idmanında futbolcular taktiksel çalışmalar ve çift kale maç yaptı. Volkan Şen ile Gökhan Gönül takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı. Markovic de tedavi ve hazırlıklarını takımdan ayrı sürdürdü.


Bunları da Beğenebilirsiniz