« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rotasyonu seviyoruz

Antrenör Neeskens istediklerini aldıklarını belirtirken, kadro zenginliğiyle ilgili olarak, “Bu tip rotasyonlar yapmayı seviyoruz. Bu da tüm oyuncuların diri kalmasını sağlıyor dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
YARDIMCI antrenör Johan Neeskens, Levadia karşısında berabere kalsalar da, istediklerini aldıklarını ve UEFA Avrupa Ligi’nde gruplara kaldıklarını söyledi.

Neeskens, ilk maçtaki 5-0’lık skorun avantajıyla Tallinn’e geldiklerine dikkat çekerek, şunları kaydeti: “İyi bir skor almak ve iyi bir oyun oynamak istiyorduk. Sonuçta berabere kaldık ama mutluyuz. Mutlaka her maçı kazanmak için sahaya çıkıyoruz. Bu maçta da bunu denedik ama rakibimiz iyi organize olan bir takımdı. Biraz da şaşırttı bizi.

5-0’lık skordan sonra biraz daha açık oynarlar diye düşünmüştük. Kendi sahalarında da defansif oyunu tercih ettiler ve fazla risk almak istemediler. Bu sebepten dolayı maç zorlaştı.

Anlayamıyorum

Sonuçta amacımız turu geçmekti ve başardığımız için mutluyuz.” Neeskens, ilk maçtaki farklı skordan sonra, kendi evinde de Levadia’nın defansif oynamasıyla ilgili olarak, “Bu durumu anlayamıyorum” ifadesini kullandı.
Takım kadrosunda yapılan değişikliklerin sorulması üzerine Neeskens, “Bu tip rotasyonlar yapmayı seviyoruz. Böyle yaparak tüm oyunculara oynama şansı veriyoruz. Bu da tüm oyuncuların diri kalmasını sağlıyor. Onlar için fırsat oluyor” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.