Çukurova Haberleri

  Rotary’den Balcalı Hastanesi’ne destek

  Hürriyet Haber
  08.09.2015 - 14:00 | Son Güncelleme:

  ADANA’da Çukurova Rotary Kulübü, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Yeni Doğan Ünitesi’ne 2 adet üst düzey kuvöz ve bir açık yatak desteğinde bulundu.

  Kentteki diğer Rotary kulüplerinin katılımı ve Guvernör Canan Ersöz’in desteğiyle oluşturulan yeni bölüm törenle hizmete açıldı. Etkinliğe Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova, Çukurova Rotary Kulübü Dönem Başkanı Lütfi Candır, Guvernör Canan Ersöz, Guvernör Yardımcıları Tolga Tutaş ve Hüsnü Kocatepe ve Rotary kulüp başkanları ile Balcalı Hastanesi Neonatoloji Bilim Dalı Başkanı Doç Doktor Ferda Özlü katıldı.

  Bir konuşma yapan Çukurova Rotary Kulübü Dönem Başkanı Lütfi Candır, projeyle birlikte bir bakıma geleceğe yatırım yaptıklarının söyledi. Candır "Bağışlarımızla minik bir yüreğe can suyu olabildiysek ne mutlu bize. Bu konudaki proje ve çalışmalarımız artarak devam edecek" dedi. Törende daha sonra Balcalı Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Çocuk Yoğun Bakım Uzmanı Prof. Dr. Dinçer Yıldızdaş, Lütfi Candır’a teşekkür plaketi verdi.

  Etiketler: adana
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı