« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rosenborg tedirgin

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Teknik direktör Sollied, Cimbom karşısında şanslarının fazla olmadığını belirtirken, ‘‘Hakan ve Hagi gibi yıldız oyuncuları ile seyirci beni korkutuyor’’ dedi.

<ı>Avrupa'da söz sahibi

Rosenborg teknik heyeti ve futbolcular G.Saray'ın Avrupa'nın en güçlü takımlarından biri olduğunu söyledi. Teknik direktör Trond Sollied, G.Saray karşısında şanslarının az olduğunu belirterek, ‘‘G.Saray'ın Avrupa'nın en iyi takımlarından biri olduğunu biliyorum. Grup birincisi Juventus olur. G.Saray ve Rosenborg'un şansları ise yüzde elli’’ dedi.

<ı>Defansımız sorunlu

Sollied, ‘‘Türk oyuncuları akıllı, bireysel olarak çok teknik. Biz gerek kanatları kullanarak, gerekse uzun paslarla sonuç almaya çalışacağız. Savunmamızda sorun var. Onu çözmeye çalışıyoruz. G.Saray'la sahamızdaki maçlar lehimize, İstanbul'da aleyhimize sonuçlanacağını sanıyorum. Beni korkutan Hakan ve Hagi gibi oyuncular ile seyirci’’ diye konuştu.

<ı>Cimbom çok tehlikeli

Takım kaptanı Mini Jakobsen de ‘‘G.Saray'ın en az Juventus kadar güçlü. Oyuncuları ferdi olarak çok iyi. Biz de takım olarak, kollektif futbolda daha üstünüz. Beşiktaş maçlarında İstanbul'a gittiğimizde, o seyirciyi görünce çok korktum. G.Saray, Arsenal, Barcelona gibi her an sürpriz yapabilen güçlü bir takım’’ yorumunu yaptı.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler