« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ronaldo'nun rüyası

Siyah beyazlı takımın yeni liberosu, "Kartal için İspanya, İngiltere ve Almanya'dan gelen teklifleri reddettim. Sezon sonunda hedefimize ulaşarak, taraftarlarla birlike samba yapacağız" diye konuştu...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İLK OLACAĞIM

BEŞİKTAŞ'ın 2 yıllık sözleşme imzaladığı Brezilyalı libero Guiaro Ronaldo, şampiyonluğa geldiğini belirterek, "Dünya'da forvette olduğu kadar defansta da yıldız futbolcu vardır. Beşiktaş formasıyla şampiyonluğa ulaşan ilk Brezilyalı olarak tarihe geçmek istiyorum" dedi.

REDDETTİM

Ronaldo, Daum ile 4 yıldır görüştüğünü ileri sürerek şöyle konuştu: "Alman hocanın Leverkusen'deki öğrencisi Sergio çok yakın arkadaşım. Daum beni Leverkusen'e almak istediği zaman kulübüm bırakmadı. Beşiktaş için İspanya, İngiltere ve Almanya'dan gelen teklifleri reddettim."

O PROFESÖR

Daum'un sistemini bildiğini anlatan Ronaldo sözlerini şöyle sürdürdü: "Beşiktaş taraftarı Brezilya'daki futbolseverler gibi heyecanlı ve ateşli. Sezon sonunda hep birlikte samba yapacak ve hedefimize ulaşacağız. Daum futbol profeserü. Onun felsefesi her zaman kazanmak."

SHORUNMU İMZALADI

Beşiktaş yönetimi, Shorunmu’nun 150 bin dolarlık alacağını önceki gün ödedi. Dün sözleşme imzalayan Nijeryalı kaleci daha sonra ülkesinin milli takım kampına katılmak için İstanbul’dan ayrıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler