Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ronaldo'nun ablası Barça'ladı!

Cristiano Ronaldo’nun kardeşi Katia Aveiro, Barcelonalılları kızdıracak bir paylaşımda bulundu. Katalan kulübün Şampiyonlar Ligi’nden elenmesine atıfta bulunan Katia Aveiro, Gerard Pique’yi de unutmadı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Barcelona’nın Atletico Madrid karşısında 2-0 yenilerek Şampiyonlar Ligi’ne veda etmesinin ardından Katalan kulübüne bir gönderme de Cristiano Ronaldo’nun kız kardeşinden geldi.Ronaldonun ablası BarçaladıReal Madrid ile Şampiyonlar Ligi’nde yarı finale kalan Ronaldo’nun kız kardeşi Katia Aveiro, Barcelonalı taraftarları kızdıran bir paylaşımda bulundu. Katalan kulübün Şampiyonlar Ligi’nden elenmesine atıfta bulunan Katia, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla Barça’yı hedef aldı.Ronaldonun ablası BarçaladıŞarkıcılık yapan Katia Aveiro, dergilere verdiği erotik pozlarla da gündeme geliyor.

Katia ilk paylaşımında Real Madrid formalı bir fotoğrafını kullanarak “Her şey bir saniye içerisinde değişebiliyor. Bugün kutlama yarın ise acıma günü. İşte bu spor" ifadelerini kullandı.

Barcelonalı Gerard Pique’nin ilk gol öncesinde ayağının kayarak yere düşmesini de unutmayan Katia, “Sen, çok konuşan. Sana bir şey söylemek istiyorum: HER ŞEY SENİNLE BAŞLADI! Şampiyonlar Ligi için bir tahminin var mı?” tweetini attı. Katia Aveiro daha önce de Pique ile ilgili sözleriyle gündeme gelmişti. (sporcope)Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler