Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ronaldinho ve Valdes'ten haber bekliyorlar

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Antalyaspor'un, olumlu cevap vermesi halinde Ronaldinho'yu, maddi konuda anlaşması halinde ise Valdes'i renklerine katacağı bildirildi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında transferlerle ilgili soruları yanıtladı. Gencer, transfer çalışmalarına ilk başladıklarında Eto'o, Ronaldinho, İbrahim Afellay'dan birini kadrolarına katma sözü verdiklerini hatırlattı.

Söz konusu yıldızlardan birinin transfer edilmesine dahi zor gözüyle bakıldığını anlatan başkan Gencer, "(Bunlardan biri muhakkak Antalyaspor'a imza atacak) dediğimiz zaman çok inandırıcı gelmemişti ama şu an Eto'o bizimle kampta" dedi.

Transfer çalışmaları kapsamında Ronaldinho ile görüşmelerin de sürdüğünü belirten Gencer, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ronaldinho'nun abisi ile geçen hafta bir araya geldik. Beş gün önce son yazışmalarımızı yaptık. Aramızda prosedür aşamasında hiçbir sorun kalmadı. Ronaldinho şu an Rio'da. Birkaç gün içerisinde bu konu netleşecek. Ronaldinho ile yaptığımız görüşmelerde maddi olarak bir problem yok. Bundan sonrası onlarda bitiyor."

'VALDES ANTALYA'YI İSTİYOR'

Tecrübeli file bekçisi Victor Valdes konusundaki gelişmeleri de değerlendiren Gencer, bu oyuncunun da Antalyaspor'a gelmek istediğini öne sürdü.

Bu çalışmanın planlarında bulunan bir şey olmadığını ifade eden Gültekin Gencer, "Manchester United'dan ayrılmak istemesi üzerine gelişti. Resmi teklifimizi yaptık. Bugün gece biter düşüncesindeyiz. Aramızda bir fiyat farkı var. Fiyat olayını da onayladığımızda Victor Valdes'in yarın Türkiye'ye gelmemesi için hiçbir neden yok. Sadece bizim okeylememiz gerekiyor" şeklinde görüşlerini aktardı.

Gencer, konuyu yönetim kurulu ile görüşeceğini, net kararın ise yarın verileceğini bildirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz