İSTANBUL HABERLERİ

Roman kahramanları Maltepe Üniversitesi’nde hayat bulacak

DHA
25.04.2017 - 09:30Son Güncelleme :
DHA

İSTANBUL, (DHA)- DÖNÜŞÜM’ÜN Gregor Samsa’sından Dava’nın Jozeph K.’sına, Şato’nun Kont Westwest’inden Huzur’un Mümtaz’na, Saatleri Ayarlama Enstitüsü’nün Nuri Efendisi’ne kadar Türk ve dünya edebiyatının önemli eserlerinin kahramanları “Roman Kahramanları İstanbul Edebiyat Festivali”nde hayat buluyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın himayesi ile Maltepe Üniversitesi ve Roman Kahramanları Dergisi’nin ev sahipliğinde 11-13 Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan etkinliğin açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Maltepe Üniversitesi Kurucusu ve Mütevelli Heyeti Başkanı Hüseyin Şimşek ve Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar yapacak. Marmara Eğitim Köyü’nde bulunan Marma Otel İstanbul’da düzenlenecek “Roman Kahramanları İstanbul Edebiyat Festivali” süresince birçok roman kahramanı üzerine yazar, eleştirmen ve uzman isimler söyleşiler gerçekleştirecek, lise öğrencileriyle buluşacak.

(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Roman kahramanları Maltepe Üniversitesi’nde hayat bulacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 09 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Roman kahramanları Maltepe Üniversitesi’nde hayat bulacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı