Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Rolü kapmak için nasıl seviştiğimi ona gösterdim

  Hürriyet Haber
  02.09.2012 - 14:04 | Son Güncelleme: 02.09.2012 - 10:24

  Her zaman iddialı filmleriyle gündeme gelen Danimarkalı yönetmen Lars von Trier'in bir sonraki eseri, bir hayli gürültü koparacak gibi görünüyor. 2013'te vizyona girmesi öngörülen "The Nymphomaniac" filmi merakla beklenirken, başrol oyuncusu Shia LaBeouf, üst üste yaptığı çarpıcı açıklamalarla filme yönelik ilgiyi körüklüyor.

  Shia LaBeouf daha önce yaptığı açıklamada, filmde gerçek sevişme sahneleri olduğunu söylemiş, hattâ sevgilisi Karolyn Pho ile arasının bu nedenle bozulduğu iddia edilmişti. Ancak durumun sanıldığı gibi olmadığı anlaşıldı.

  26 yaşındaki aktör, ABD'li sunucu Chelsea Handler'ın talk show'unda yaptığı açıklamada, yönetmen Trier'i, bu filmde oynamak için nasıl ikna ettiğini anlattı. Filmi kendisinin de büyük bir merakla beklediğini söyleyen LaBeouf, "Ona (Trier'e) kızarkadaşımla seks yaparkenki görüntülerimi gönderdim. Rolü de bu şekilde kaptım" dedi. Şimdi herkes, çılgınlıklarıyla isim yapan Danimarkalı yönetmenin bu görüntüleri günün birinde kullanıp kullanmayacağını konuşuyor.

  Rolü kapmak için nasıl seviştiğimi ona gösterdim SEVİŞME SAHNELERİ GERÇEK OLACAK

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı