Gündem Haberleri

GÜNDEM

  ROKR’a dev reklam kampanyası

  Hürriyet Haber
  10.10.2005 - 11:02 | Son Güncelleme: 10.10.2005 - 11:02

  Motorola ve Apple işbirliği ile üretilen dünyanın ilk iTunes özellikli cep telefonu Motorola ROKR, müzik konusundaki iddiasını reklam kampanyasında da gösteriyor. Ürün için hazırlanan dev reklam kampanyasında pek çok ünlü yer alıyor.

  Motorola dünyanın ilk iTunes özellikli cep telefonunu Motorola ROKR ile müzik arenasındaki gücünü bir kez daha gösterdi. Apple işbirliği ile geliştirilen model 100 adede kadar şarkı depolayabiliyor. Motorola ROKR’a tıpkı Apple iPod’da olduğu gibi PC ve Macintosh bilgisayarlardan müzik transferi yapılabiliyor.

   

  ROKR müzik dinlerken gelen çağrılar için müziği otomatik olarak durduruyor ve görüşme sonrası kaldığı yerden devam ettiriyor. ROKR, sahip olduğu 3D stereo ses kalitesi ve 22 KHz hoparlörleri ile dikkat çekiyor. ROKR’ın canlı renkli ekranı, çalan şarkı ile ilgili albüm bilgilerini ekrana taşırken, VGA kamerası ile kaydedilen görüntülere de hayat veriyor.

   

  Reklam kampanyasında pek çok ünlü bulunuyor

   

  Dünyanın ilk iTunes özellikli cep telefonu olarak ses getiren Motorola ROKR, reklam kampanyası ile de dikkatleri çekiyor. Kampanya, kullanıcının en sevdiği şarkıları telefonunda saklayabilmesi mesajını oldukça esprili bir dille anlatıyor. Kendi müzik tarzlarında yıldız isimlerin yer aldığı kampanyanın ünlü oyuncuları şöyle: Madonna, Iggy Pop, Common, The Bravery, Michelle Branch, Alanis Morissette, Amerie, Little Richard, Bootsy Collins, Mya, The Used’dan Bert McCracken, POD’dan Sonny Sondoval ve Notorious B.I.G.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı