İSTANBUL HABERLERİ

Rojin yönetmen oluyor

DHA
29.03.2017 - 15:58Son Güncelleme :
DHA

Orhan SENCER / İSTANBUL, (DHA) - ETNİK müziğin güçlü sesi Rojin, yakın zamanda yönetmen koltuğuna oturacağını ve film çekeceğini açıkladı.
Avrupa turnesine çıkan ve ilk konserini Almanya’da veren Rojin, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Saçlarını kısa kestiren ve yeni imajıyla ilk kez dinleyicilerinin karşısına çıkan şarkıcı, bir hafta içinde Hamburg, Berlin ve Frankfurt’ta konser verdi. Gördüğü ilgiden mutlu olan şarkıcı, Almanya’da yeniden konser vermek istediğini dile getirdi.

YÖNETMEN KOLTUĞUNA OTURACAK
Devlet konservatuvarı oyunculuk bölümü mezunu olan Rojin, yakın zamanda yönetmen koltuğuna oturacağını ve film çekeceğini açıklarken, şunları söyledi:
“Uzun zamandır film teklifleri alıyorum ama benim en büyük hayalim Ezidi bir kızın hayatını konu edecek bir film yapmaktı. Ekibimle birlikte iki yıldır hazırlığını yapıyoruz. Şu an senaryomuz bitmek üzere. Çekim mekanlarını da belirledik. Planladığımız gibi ilerlerse filmin çekimlerinin bir kısmını Berlin ve Frankfurt’ta, bir kısmını da Türkiye’de çekeceğiz. Yani çok yakında yönetmen koltuğuna oturacağım.”

(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Rojin yönetmen oluyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 15 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Rojin yönetmen oluyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı