Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Roberto Mancini, Meireles'in hocası oluyor

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra, bir dönem Juventus ve İtalyan Milli Takımı ile adı anılan ancak hala boşta olan Mancini, Paulo Bento ile yollarını ayıran Portekiz'in 'muhtemel' teklifine sıcak baktığını belirtti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Tecrübeli İtalyan; "Önünde uzun bir kariyeri olan, genç bir hocayım hala. Öğreneceğim birçok şey var." diyerek konuşmasına başladı. Mancini; "Farklı maceralar yaşamaktan hoşlanırım. Halihazırda İngiltere ve Türkiye'de çalıştım. İtalya'ya dönmek bir seçenek ama ben yeni şeyler denemek isterim. Portekiz'e gitmek bunlardan biri olabilir" sözleriyle, ilgisini belli etti.

"PORTEKİZ BENİM İÇİN ONUR OLUR"

Sporx'in haberine göre; Portekiz futboluyla ilgili de yorum yapan Mancini; "Portekiz, her zaman yetenekli ve üst düzey futbolculara sahip olmuştur. Dünyanın en iyi oyuncularından bazılarını yetiştirdiler. Portekiz kulüpleri de Avrupa'da söz sahibi olagelmiştir" dedi.

Portekiz'den bir teklif gelmesi durumunda sıcak bakacağını belirten İtalyan çalıştırıcı; "Fantastik olurdu. Çünkü, Avrupa futbolunun en yetenekli kadrolarından birine sahipsiniz. Her hoca böyle bir takımı çalıştırmak ister. Benim için ayrıca bir onur olur" diyerek sözlerini noktaladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler