« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Roberto Carlos baklayı çıkardı

Brezilya'nın yerel radyolarından "Record" Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldız futbolcusu Robarto Carlos'un 20 Aralık tarihinde sözleşmesini feshederek, ülkesine döneceğini iddia etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

"Record" radyosuna açıklama yapan Roberto Carlos, "Ronaldo ile aynı takımda oynayacağım. İkimizde, Corinthians'ın tarihine girmek istiyoruz. 2010'da Libertadores Kupası'nda bu takımda yer alacağım. Corinthians formasıyla elimden gelenin en iyisini yapacağım" dedi.

Brezilya radyosu Carlos'un Corinthians ile sözlü bir anlaşma yaptığını, futbolcunun transferini netleştirmek için 20 Aralık tarihinde Fenerbahçe'den ayrılmasını bekleyeceğini ileri sürdü.

Bu arada Corinthians'ın futbol direktörü Mario Gobbi de "Folha Online" ajansına Carlos'un durumuyla ilgili verdiği demeçte, "İlk olarak sözleşmesini fesh etmek zorunda. Daha sonra burada imzaları atacağız" diye konuştu.

Record radyosu Roberto Carlos'un Avrupa'da 13 yıl süren futbol kariyerinden sonra tekrar Brezilya'ya döneceğine işaret ederek, Carlos'un menajerinin de Brezilyalı golcü futbolcu Ronaldo'nun olduğu gibi Fabiano Farah olduğuna dikkati çekti. Menajer Farah da "Corinthians ile sözlü bir anlaşmamız var. Carlos'un geri dönüşü rahat olacak" ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz