Gündem Haberleri

  Rize'de inanılmaz intihar

  Muhammet KAÇAR/PAZAR (Rize), (DHA)
  20.05.2010 - 13:57 | Son Güncelleme:

  RİZE’nin Pazar İlçesi’nde 42 yaşındaki Yaşar Kangal, vücuduna doladığı çıplak elektrik kablosunun ucunu prize takarak intihar etti. Kangal'ın 2 yıl önce de aynı yöntemi deneyerek intihara kalkıştığı, ancak başaramadığı belirtildi.

  Kirazlık Mahallesi’nde tek başına yaşayan Yaşar Kangal’ın 2 gündür çalıştığı özel bir şirkete ait çay fabrikasına gitmemesi üzerine, merak eden yakınları dün gece evine gitti. Telefonlarına ulaşılamayan Kangal, kapıyı da açmayınca kardeşi Turan Kangal, açık olan pencereden eve girdi. Ağabeyini yerde hareketsiz bulan Turan Kangal polise haber verdi.

  Olay yerine gelen polis ve sağlık görevlilerinin yaptığı incelemede, Kangal’ın vücuduna dolandığı çıplak elektrik kablosunun ucunun prize takılı olduğu belirlendi. Vücuduna elektrik vererek intihar ettiği belirlenen Yaşar Kangal’ın cesedi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
  Bekar olan Kangal’ın, ailesinin izin vermemesi nedeniyle sevdiği kızla evlenemediği, 2 yıl önce de yine vücuduna elektrik vererek intihara kalkıştığı belirtildi.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı