Rixos, Antalya'yı süslemeye başladı

Salim UZUN/HÜRRİYET
25.12.2014 - 11:57 | Son Güncelleme:

Rıxos Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince’nin, “Antalya turizm başkenti. Yılbaşı geliyor bir tek caddenin süslendiğini gördünüz mü? Müslümanız ama turizmden kazanıyoruz” sözleri ortaya bir yılbaşı süsleme tartışması çıkardı. Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel ise Tamince'nin kendisini aradığını ve Cumhuriyet Meydanı ile Kalekapısı mevkiilerine süsleme için sponsor olduğunu söylemişti. Rixos ise bugün Antalya sokaklarını süslemeye başladı.

ANTALYA Cumhuriyet Meydanı ve Kalekapısı’nda yapılacak olan yılbaşı süsleme çalışmalarına sponsor olan Rıxos Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, süsleme işini İstanbul Nişantaşı’nı da süsleyen profesyonel bir firmaya verdi. Çalışmalara Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayan ekip, Kalekapısı ve Belediye İş Hanı bölgesinde süsleme yapacak. Cumhuriyet Meydanı’nın giriş kısmına dev ışıklı bir platform kurulduğunu belirten proje sorumlusu İlkay Özkanca, aynı uygulamanın Kalekapısı’nda da olacağını, bölgenin çeşitli ışık oyunları ile aydınlatılacağını söyledi.

Rixos, Antalyayı süslemeye başladı

Rixos, Antalyayı süslemeye başladı FETTAH TAMİNCE'DEN ANTALYA ELEŞTİRİSİ

NE OLMUŞTU?

Rıxos Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince’nin, “Antalya turizm başkenti. Yılbaşı geliyor bir tek caddenin süslendiğini gördünüz mü? Müslümanız ama turizmden kazanıyoruz” şeklindeki sözleri yerel yöneticiler ve turizmciler arasında büyük yankı uyandırmış, tartışma sonrası Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e görüşen Tamince süslemeler konusunda sponsor olacağını açıklamıştı.

Rixos, Antalyayı süslemeye başladı MENDERES TÜREL: İSTEDİKLERİ SOKAĞI TAHSİS EDERİZ

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı