Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Riva tesislerinde büyük organizasyon

TFF-Ülker Futbol Köyü organizasyonu, 11-16 Eylül tarihleri arasında Riva'daki Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde düzenlenecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
TFF'den alınan bilgiye göre, temmuz ayında yapılan ve 2000 doğumlu 400 erkek sporcunun katılımının sağlandığı 2012 TFF-Ülker Futbol Köyleri'nin devamı niteliği taşıyan etkinlikte 41 sporcu yer alacak.

Futbol yaşamlarını TFF Futbol Eğitim Merkezleri ve çeşitli futbol kulüplerinin ilgili yaş gruplarında sürdüren sporculara, 5 günlük bu kamp süresince temel futbol eğitiminin yanı sıra iletişim, fair-play, beslenme, oyun kuralları ve futsal eğitimleri verilecek. Ayrıca, küçük sporcular için önem taşıyan ağız sağlığı ile ilgili bilgilendirme de yapılacak.

Riva'da 11 Eylül'de toplanacak sporcular, akşam oynanacak Türkiye-Estonya 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri grup maçını Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda izleyecek. 12-13 Eylül'de antrenmanları ve 14-15 Eylül'deki futbol müsabakalarını kapsayacak organizasyonu milli takımların ilgili yaş grubu antrenörleri gözlemleyecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler