« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rijkaard ve oyuncular fuarda

Galatasaray'ın teknik direktörü Frank Rijkaard, yardımcısı Johan Neeskens ile futbolcular Mehmet Topal, Barış Özbek ve Ufuk Ceylan, 34. Compex Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı'ndaki Türk Telekom grup şirketlerinden Sobee'nin piyasaya sunduğu futbol oyunu "I Can Football"un tanıtıldığı standı ziyaret etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki fuarda "I Can Football"un tanıtıldığı standa gelen sarı-kırmızılılar, burada taraftarların hazırladıkları soruları yanıtladı. Rijkaard, kendisine yöneltilen, "Teknik direktörlük yapmak mı zevkli, yoksa oynamak mı?" şeklindeki soru üzerine, "İkisinde de büyük heyecan duyuyorum" cevabını verdi.

Neeskens de, "Şu ana kadar gördüğünüz en güzel penaltı golü hangisiydi?" şeklindeki soruya, "1974 Dünya Kupası finalinde Almanya'ya attığım gol" karşılığını verdi.

Ufuk Ceylan ise bir soru üzerine Galatasaray'a geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Hedeflerim arasında burada oynamak vardı. Umarım uzun süre Galatasaray'a hizmet ederim" ifadelerini kullandı.

BARIŞ: "MİLLİ TAKIM KONUSUNDA HENÜZ KARARIMI VERMEDİM"

Barış Özbek, Türk milli takımında oynayıp oynamama konusunda henüz kararını vermediğini söyledi.

Programı sunan görevlinin, "Gurbetçi futbolcular bulundukları ülkelerin milli takımlarında forma giyiyorlar. Türk milli takımında oynamaya karar verdiğin için sana teşekkür ediyoruz" şeklindeki sözleri üzerine Barış, "Bu konuda henüz kararımı vermedim. İlerleyen zamanda kararımı vereceğim. Hayırlısı olur inşallah" değerlendirmesini yaptı.

Galatasaraylı teknik heyet ve futbolcular, taraftarlar için bir süre futbol topları ve kaşkolları imzaladıktan sonra fuardan ayrıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler