« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rijkaard’dan Trump Towers gezisi

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard ve yöneticiler, Trump Towers’ta hazırlanan örnek daireleri gezdi.

Serkan AKKOÇ / DHA
SON GÜNCELLEME
Daire tasarımlarını ve malzeme kalitesini öven Hollandalı hoca, satış temsilcisine dairelerin Trump kalitesini yansıttığını söyledi. Trump kulelerinin rezidans bloğunda proje mimarı Brigitte Weber ve ekibi tarafından tasarlanan 600 metrekarelik Lounge’da buluşan Galatasaraylı yöneticiler Yiğit Şardan, Ahmet Dedehayır ile Hollandalı Teknik Direktör Frank Rijkaard, GS yönetim kurulu üyesi Murat Yalçındağ eşliğinde üç farklı tarzda tasarlanmış örnek daireleri gezdi.
1+1’leri sevdi
Yapımı hızla süren ve Donald Trump’ın Avrupa’da gerçekleştirdiği ilk projesi olan Trump Towers Şişli’de daire uygulamalarıyla ilgili bilgi alan Rijkaard, oda planlamalarını beğendiğini söyleyerek, kullanılan malzemelerin de Trump kalitesini yansıttığını ifade etti. En çok 1+1 büyük daireleri beğendiğini dile getiren Rijkaard, satış temsilcisinden dairelerde kaç kişilik ailelerin kalabileceğini öğrendi.
D Yapı Genel Müdürü İlder Tokcan, hazırlanan örnek dairelerin müşterilerin beğenisini kazanması nedeniyle son bir hafta içerisinde 6 dairenin daha satıldığını ifade ederek, “Şu anda rezidans dairelerin yüzde 40’ı satılmış durumda. Bazı müşterilerimiz başta yatırım amaçlı aldığı küçük daireleri, sonradan oturmaya karar vermeleri üzerine büyükleriyle değiştirdi” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz