Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rifat Hisarcıklıoğlu'ndan kutlama

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Genç Kız Voleybol Milli Takımı'nı kutlayarak, “Genç Sultanların bu şampiyonluğu, çalışmanın, koordinasyonun, yönetimiyle, teknik ekibi ve oyuncularıyla birlikte kenetlenerek mücadele etmenin eseri olmuştur” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Hisarcıklıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Avrupa Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası Final maçında Sırbistan'ı yenerek şampiyonluğu kazanan Genç Kız Voleybol Milli Takımı'nı kutladı.

Ekip ruhu ve takım olmanın başarıyı getirdiğini belirten Hisarcıklıoğlu, Genç Sultanların bu şampiyonluğunun çalışmanın, koordinasyonun, yönetimiyle, teknik ekibi ve oyuncularıyla birlikte kenetlenerek mücadele etmenin eseri olduğunu kaydetti.

Hisarcıklıoğlu, bu başarının, genç kızlara örnek olacağını ve onları spora teşvik edeceğini belirterek, “Türk iş dünyası adına, bu zorlu mücadeleden şampiyon olarak çıkan Genç Kız Voleybol Milli Takımı'nı tekrar tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Ayrıca, son yıllarda voleybolda elde ettiğimiz başarılardan dolayı Türkiye Voleybol Federasyonu yönetimini de kutluyorum” ifadesini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz