GAZİANTEP HABERLERİ

Rıdvan Fadıloğlu, Alp Yapı Çalışmalarını Yerinde İnceledi

IHA
28.08.2015 - 10:51Son Güncelleme :

RIDVAN FADILOĞLU, ALP YAPI ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

IHA

Mimarlar Odası Gaziantep Şube Başkanı Bekir Sıtkı Severoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Şehitkamil Belediyesi tarafından ilçe genelinde imara açılan bölgelerde yol açma ve alt yapı çalışmalarını Başkan Fadıloğlu ile birlikte yerinde inceledi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte ilçe genelinde yapılan yol açma ve alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Mimarlar Odası Gaziantep Şube Başkanı Bekir Sıtkı Severoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Tek amaçlarının daha yaşanabilir bir Şehitkamil elde etmek olduğunu belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Projeler kağıt üzerinde yapılıyor ama uygulama esnasında doğabilecek aksaklıkları yerinde görmek lazım. Biz burada projenin nihayete ermesinden sonra uygulamaya başladık. Uygulama noktasında gördüğümüz aksaklıkları hem kendi arkadaşlarımızla istişare ettik hem Mimarlar Odamızla hem de İnşaat Mühendisleri Odamızla istişare halindeyiz ki yarın bu yapılan planda uygulama projelerini mimar arkadaşlarımız yapacak. Bir kademe ötesinde oluşabilecek aksaklıkları gidermek adına şuan da neler yapabiliriz tartışmak adına buradayız. Mimarlar Odamıza bize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Amacımız iş birliği içerisinde daha yaşanabilir bir Gaziantep, daha yaşanabilir bir Şehitkamil elde etmek. Ben emeği geçen tem ekip arkadaşlarıma ve Oda Başkanlarımın şahsında tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.
"ALT YAPI OLMAZSA OLMAZ"
Mimarlar Odası Gaziantep Şube Başkanı Bekir Sıtkı Severoğlu ise, “Bugün yürütme kurulu üyelerimiz ve delegelerimizle birlikte Şehitkamil Belediyemizin ilçe genelinde yapmış olduğu çalışmaları yerinde inceliyoruz. Yapılar başlamadan önce alt yapının yapılması çok önemli. Burada gelecekte ortaya çıkabilecek sorunların henüz yapılaşma başlamadan alt yapı çalışmalarının giderilmeye çalışılması kent adına bir kazanç olarak değerlendiriyorum. İbrahimli bölgesinde 18 uygulamasının yapılmış olmasının da kent açısından çok değerli buluyoruz. Biz Mimarlar Odası olarak geçmişte de burada var olan bir takım sorunlar vardı. Bu sorunları daha önce Büyükşehir Belediye Meclisinde yapılan toplantılarda dile getirmiştik. Şuanda burada çok önemli problemlerin giderilmiş olduğunu görmek bizleri kent adına sevindiriyor. Bize bu gezi imkanını sağlayan, bu çalışmaları yerinde inceleme fırsatı sunan Şehitkamil Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Rıdvan Fadıloğlu, Alp Yapı Çalışmalarını Yerinde İnceledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ağustos 2015 tarihinde saat 10 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Rıdvan Fadıloğlu, Alp Yapı Çalışmalarını Yerinde İnceledi haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:48
 • Guneş
  07:30
 • Öğle
  12:36
 • İkindi
  15:07
 • Akşam
  17:22
 • Yatsı
  18:53
Sayfa Başı