Rıdvan Dilmen'den Drogba yorumu

16 Şubat 2013 - 22:33Son Güncelleme : 16 Şubat 2013 - 12:34

Rıdvan Dilmen, Akhisar karşısında çıktığı ilk maça ağırlığını koyup ilk golünü atan Didier Drogba hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan Yüzde Yüz Futbol programında Drogba konusunda şüphesinin kalmadığını ifade etti.

"DROGBA'YLA İLGİLİ KUŞKULARIM VARDI AMA..."

"Biz daha önceki programlarımızda yorumlar yaptık. Tabi her insan söylediğinizi farklı şekillerde yorumluyor. Drogba'yla ilgili kuşkularım vardı ama bugünkü maç itibariyle bir kuşkum kalmadı. Drogba bana "Bak Rıdvan hoca ben futbolun feriştahıyım" dedi. Drogba kişilik olarakta çok kaliteli bir insan. Zaten böyle karakterli olmazsanız dünyanın en önemli liglerinde en önemli kulüplerinde bu kadar uzun yıllar oynayamazsınız."

'ACABA' DİYE DÜŞÜNDÜĞÜM BİR ŞEY KALMADI"

"İlk resmi maçında, yeni bir ülkede bunları yapmak kolay iş değil. Burak'ın attığı topa dikkat ederseniz, çok yumuşak bir top gönderdi. Öyle havadan yumuşak gelen topa darbeli vurmanız gerekir. Havaya sıçrayıp arbeli bir vuruş yapmakta zordur ama Drogba çıkıyor ve topa darbeli bir şekilde vuruyor.

Ayrıca yaşına ve fiziğine göre oldukça hızlı bir Drogba var. Bir hoca oyuna sonradan aldığı bir oyuncusundan bundan başka birşey beklemez. Ne bekleniyorsa onu yaptı. Drogba için acaba diye düşündüğüm herşeyi bu maç itibariyle askıya aldım. Drogba ben bu lige fazlayım diyor."

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 126 Yorum }
 • Murat Göcmen 17.2.2013 00:01:10
  Agizi olan konu$uyor misali,... hic yurt di$ina cikmami$ biri olarak, sade Türkiye`de ve Milli takimda oynami$ biri icin bence pek cok konuya o kadar büyük laf etmemeli, $eytan diye biliyorduk, öyle kalsin, kendine güldürtmesin, Dogu Almanlara benzemez bugünki Futbol Ridvan abi, zaman degi$ti :))
 • Murat Göcmen 16.2.2013 23:58:53
  Akhisar Manchester United veya Liverpool degil, o ülkede ücüncü Ligde bile oynamiyacak 1 takim !!!Drogba fizik olarak cok güclü, cok iyi hareket ediyor, vùcudunu cok iyi kullaniyor kullanabiliyor, adam iyi sularda pi$ti, her macta gol atmasi gerek, attida attirdida, Ridvan`da bo$ bo$ konu$uyor,.
 • dursun yilmaz 16.2.2013 23:45:33
  sen en azından kendini düzelttin umarım Drogba'ya karsı önyargıları olan, olur olmaz her turlu olumsuz yorumu yapan ve yaşı nedeniyle eleştiren herkes umarım kendini düzeltir... bu adam yolda yürürken gol atıyor arkadas, eleştirmek akıllı işi değil...
 • Ali Akyüz 16.2.2013 17:30:38
  Hocam futbolun feriştahı olmaz, futbolcunun feriştahı olur....
 • mustafa kocaman 16.2.2013 14:08:26
  rıdvan bey buradan ekmek yedigi için 2 ekmek çıkardı kendine bi karaladı bi akladı. gs transfer yapar basın menya ekmek kazanır. bu işler böyledir. yapılan yorumun neden yapıldıgınız farkına varmak gerek. her zaman tepki verirseniz adamın istedigi olur o nedenle her şeye tepki vermemek gerek.
 • ali öztan 16.2.2013 13:56:10
  Bu osman karataş cidden futboldan çok anlıyo baksanıza karambolden atılan golün bile çok ayıp olduğunu da nasıl biliyor ama:). trabzon sporlu futbolculara haber salalımda fenere sakın karambolden gol atmasınlar valla ayıp ederler usmanıma karşı:)))
Sayfa Başı
HaberlerViyanaNoelNazcaNazca ÇizgileriŞiliPerubrugge