« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rıdvan Dilmen hastalandı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin Reutlingen Anadoluspor ile oynadığı son hazırlık maçında sahada yedek kulübesi olmaması nedeniyle şiddetli yağmur altında kalan Teknik Direktör Rıdvan Dilmen hastalandı. Gece baş ağrısı artan Dilmen'e ilaç tedavisi uyulandı. Rıdvan Dilmen, dün sabahki idmana futbolcularla birlikte çıktı.

Yabancılara iki gün izin

Sarı lacivertli takımın üç yabancı oyuncusu Moldovan, Dimas ve Murat Yakın Teknik Direktör Rıdvan Dilmen'den iki gün izin alarak, dün sabah kamptan ayrıldılar. Eşyalarını toplamak üzere ülkelerine giden üç futbolcu bu akşam İstanbul'da olacak.

Yelkende Fenerbahçe farkı

Pirat , 420, Finn ve Europe sınıfları İstanbul Yelken Birinciliği F.Bahçe'nin zaferiyle sona erdi. Caddebostan parkurunda 4 gün süren yarışlar sonucunda F.Bahçe 3, İstanbul Yelken Kulübü de 2 birincilik elde etti. Birinci olan sporcular ve kulüpleri şöyle: Pirat gençler: Levent Peynirci-Arda Baykal (F.Bahçe), 420 bayanlar: Begüm Güngör-Pınar Yılmazer (F.Bahçe), 420 erkekler: Onur Ererdağ-Mete Demirci (İYK), Finn: Akif Muslubaş (F.Bahçe), Europe: Burcu Delen (İYK)
Bunları da Beğenebilirsiniz