« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe Emenike'den kurtuldu!

Yorumcu Rıdvan Dilmen, "Emenike'nin sakatlığıyla Fenerbahçe adeta Emenike'den 2 maçtır kurtuldu, Alper ortaya çıktı" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe-Başakşehir maçını NTV Spor'da değerlendiren yorumcu Rıdvan Dilmen, özellikle Emmanuel Emenike hakkında çarpıcı tespitlerde bulundu.

Karşılaşmada mükemmel oynayan ve jeneriklere geçecek bir gol atan Alper Potuk'un performansına dikkat çeken Dilmen, "Fenerbahçe, sakatlıktan da olsa Emenike'den kurtuldu. Ne oldu? Alper geldi. Alper de sol kanatta Caner'i nefeslendirdi. Maçın 90. dakikasında Alper sıfırdan gelip top çıkardı. Bunu ne Emenike yapar ne de Sow. Alper geldi ve Caner'i nefeslendirdi. Mesela Kuyt sağ kanatta Gökhan'a inanılmaz yardımcı oluyor. Ben Gökhan'ın yerinde olsam, ben de öyle sık sık hücuma çıkarım. Çünkü bilirim ki, ben çıkarsam boşluğumu Kuyt dolduruyor. Başakşehir maçında da Alper, Caner'i böyle cesaretlendirdi" diye konuştu.

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Başakşehir karşısındaki zaferinin kilit noktasının kanat oyuncularının mükemmel performansı olduğunu da belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz