« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Rıdvan Dilmen: 3-0’da yensek golcü alın derdim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray maçından sonra rahat uyuduğunu dile getiren Rıdvan Dilmen, yabancı golcüyü mutlaka alacaklarını söyledi.

Franca ilk aday

Fenerbahçe Teknik Direktörü Rıdvan Dilmen, ‘‘Galatasaray maçını 3 farklı kazansaydık, yine golcü alacaktık. Ben bunu Almanya kampından beri söylüyorum. Franca için bir arkadaşımız Brezilya'ya gitti. Bir iki gün içinde transfer konusu netlik kazanacak’’ diye konuştu.

İyi yoldayız

G.Saray maçını değerlendiren Dilmen, takımından memnun olduğunu dile getirerek, ‘‘Gece rahat uyudum. Lige kadar tam hazır duruma geleceğiz. Futbolcularımın kazanma hırsı beni sevindirdi. Kalan zamanı çok iyi değerlendireceğiz. Fenerbahçe iyi yolda’’ yorumunu yaptı.

Hagi’ye sitem

Dilmen, Johnson'un sakatlanmasına neden olan Hagi'e sitem ederek, ‘‘Ben bu pozisyonda kasıt gördüm. Hagi gibi bir profesyonelin diziyle rakibini sakatlanması yanlış. Alpay'a hayranım. Böyle bir oyuncuya sahip olduğum için şanslıyım. İnşallah sakatlık onu da yakalamaz’’ dedi.

Güvenç sakatlandı

Fenerbahçe'nin sabah yapılan antrenmanında Güvenç sakatlandı. İdmanı terkeden genç oyuncunun önemli birşeyi olmadığı açıklandı. Sabah idmanına Genç Milli Takımda bulunan Mehmet Ayaz ile Tufan da katıldı. Sarı lacivertli takım

bugün izin yapacak.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler