Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ricardinho ile 15 bin koltuk

20 bin kombine kart satışı hedefleyen siyah beyazlılar, Brezilyalı yıldız futbolcunun transferiyle önceki gün 15 bini geçti. Ricardinho’yu izlemek isteyen taraftarların bugünkü Konya maçında da tribünleri doldurması bekleniyor.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BU sezon kombine kart satışında 20 bini hedefleyen Beşiktaş, adım adım amacına ilerlerken, özellikle Brezilyalı yıldız futbolcu Ricardinho’nun transferi kombine satışını artırdı. Önceki gün 14 bin 747 olan satılan kombine kart sayısı, önceki gün 15 bini geçti.

Tribünler dolacak

Bu sezon Delgado, Nobre gibi yıldız yabancı futbolcuların transferine son olarak Ricardinho’nun eklenmesi taraftarları ateşledi. Kombine kart satışına büyük ilgi gösteren siyah beyazlı taraftarların Beşiktaş formasıyla bugün Konyaspor karşısında ilk maçına çıkacak Ricardinho’yu da izlemek için İnönü Stadı’nda saat 21.00’de başlayacak maçta tribünleri doldurması bekleniyor.

Sürprizler var

Peşin 90, taksitli fiyatı 100 YTL ile peşin 4.500, taksitli fiyatı 5.000 YTL arasında değişen fiyatlardaki kombine kartların satışına, BJK İnönü Stadı kapalı tribün altındaki Kartal Yuvası ile Biletix bayilerinde devam ediliyor. Kombine karşı alan her bininci kişiye (16 bininci, 17 bininci gibi) sürpriz hediyeler verilecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz