« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ricardinho garantisi

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Brezilyalı futbolcunun perşembe günü İstanbul’a geleceğini söyledi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
YILDIRIM Demirören’den siyah beyazlı taraftarlara transfer müjdesi... Beşiktaş Kulübü Başkanı, her konuda anlaşmaya vardıkları Brezilyalı sol kanat oyuncusu Ricardinho’nun perşembe günü İstanbul’a geleceğini açıkladı.

Önceki akşam ikinci başkan Murat Aksu, genel sekreter Kenan Öner, yönetici Erhan Kamışlı ve Süleyman Eren ile bir toplantı yapan Demirören, transfer konusunda şunları söyledi:

"Ricardinho’nun menajeri bize her konuda garanti verdi. Biz de çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Ricardinho, büyük ihtimalle perşembe günü gelecek. Transfer çalışmalarımızı teknik direktörümüz Tigana’nın isteği doğrultusunda sürdürüyoruz. Tigana, sol kanat için Ricardinho’yu önerdi. Biz de oyun sistemimize uyan ve mücadeleci bir yapıya sahip olan bu futbolcunun transferini gerçekleştirdik."

Beşiktaş Kulübü, Ricardinho ile görüşmelere başladıklarını açıkladı. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na (İMBK) gönderdiği yazıda, Brezilya Milli Takımı’nın sol kanat oyuncusu, Corinthians takımında oynayan Ricardinho’nun transferi için görüşmelere başlandığını duyurdu.

Bunları da Beğenebilirsiniz