« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ricardinho coşkusu

Atatürk Havalimanı’nda kalabalık bir taraftar topluluğu tarafından karşılanan Brezilyalı yıldız, "Alex’le çocukluk arkadaşıyım. Fabio Luciano ve Diego Lugano ile aynı takımda oynadım" dedi.

Erhan GÜVEN
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ta Ricardinho coşkusu... Başkan Yıldırım Demirören ve İkinci Başkan Murat Aksu’nun çabaları sayesinde transfer edilen Brezilyalı yıldız dün akşam saatlerinde İstanbul’a ayak basarken, kalabalık ve coşkulu bir taraftar topluluğu tarafından karşılandı. Uzun süre omuzlardan inmeyen sambacı, "Çok büyük bir kulübe geldim. Hedefim burada şampiyonluk yaşamak" dedi.

Takımdaki Brezilyalılar’dan özellikle de Kleberson’dan gerekli bilgileri aldığını anlatan sambacı şunları söyledi:

Alex çocukluk arkadaşım

"Fransa’da oynadığım için biraz Fransızcam var. Tigana futbolculuğunda çok iyi bir oyuncuydu. Teknik direktörlüğünü bilmiyorum. Ben, kariyerimi büyük bir Avrupa takımında devam ettirmek istiyordum. Bunun için buradayım. Orta saha oyuncusuyum ve forvetteki arkadaşlara pozisyon hazırlarım. Sık sık ileri çıkıp gol ararım."

F.Bahçeli Alex’le çocukluk arkadaşı olduğunu anlatan Ricardinho, "Luciano ile Corinthians’ta, Lugano ile de Sao Paulo’da birlikte oynadım" dedi.

Brezilyalı yıldız, bugün kulüp doktoru Yalçın Yavuzer ve Ayhan Optur tarafından Kadıköy’deki Acıbadem Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz