« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ribery’den daha iyiyim

Trabzonspor’dan Wolfsburg’a transfer olan Marcelinho, futbolu ve attığı gollerle, Bayern Münih’in Fransız yıldızını gölgede bırakacağını iddia etti.

İsa DEVEÇEKEN / FRANKFURT
SON GÜNCELLEME
GEÇTİĞİMİZ sezon Trabzonspor’dan Almanya 1. Lig ekiplerinden VFL Wolfsburg’a transfer olan Marcelinho, "Ben Ribery’den daha iyiyim" diyerek iddialı konuştu. 32 yaşındaki Brezilyalı futbolcu, Ribery’nin iyi bir futbolcu olduğunu dile getirirken, "Fakat ben Ribery’den daha üstün ve iyiyim. Bunu herkes görecek. Önümüzdeki sezon Ribery’den daha fazla gol atacağım. Ayrıca ondan daha fazla gollerin hazırlayıcısı olacağımı iddia ederim" dedi.

Ballack’ın önündeyim

Bundesliga’da 5.5 yıl içinde 172 maçta 69 gol ve 63 asistle istatistiklerde Almanya Milli Takım kaptanı Michael Ballack’ın önünde yer aldığına dikkat çeken Marcelinho, "Sadece ben ve Ribery, Nike-Mercuriar Vapor marka yeşil futbol ayakabılarıyla Bundesliga’da oynayacağız. Ayakkabılarımızda fark yok.

Bundesliga’da Bayern Münih ile Wolfsburg 14. haftada karşı karşıya gelince düellomuzun galibi o maçta ortaya çıkacak" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler