Ege Haberleri

EGE

  RHİNO’S kesintisiz enerji

  Hürriyet Haber
  20.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme: 19.08.2012 - 13:07

  Avrupa’nın enerji içeceği konusundaki söz sahibi firmalarından “Rhino’s Energy Drink”, İzmir’in köklü kuruluşlarından Tuzcuoğlu Holding temsilciliğiyle Türkiye pazarına girdi.

  İlk tanıtımı İzmir’de yapılan markanın Levent Marina’da yer alan La Cigale Restoran’da düzenlenen etkinliğine katılan firmanın CEO’su Marko Zielinski, Tuzcuoğlu gibi dev bir markayla Türk pazarına girmenin kendileri açısından müthiş bir moral olduğunu söyledi. Rhino’s Energy Drink’in Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Distribütörü Tuzcuoğlu Holding’in CEO’su Sedat Şenbaş, ise ürünün kalitesinin yanında, yaptıkları araştırmalar sonucunda Türk damak tadına en uygun enerji içeceği olduğunun belirlenmesi ve Avrupa’da sektöründe söz sahibi bir marka olmasının tercih nedenleri arasında yeraldığını söyledi.
  Marko Zielinski ve Sedat Şenbaş önce sözleşmeleri imzaladı sonra da bardaklarına doldurdukları enerji içeceklerini birlikteliğe kaldırdı. ? Mehmet KURT, (DHA)

  TÜKETİCİ MERKEZLİ
  Şenbaş, “Rhino’s Energy Drink tüketici merkezli pazarlama yaklaşımı ile ilk olarak motor sporlarına sponsor oldu. Ayrıca Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi Vakfı (BUVAK) yararına düzenlenen Rhino’s Energy Drink Beach Volley Turnuvası’nda ana sponsor olarak sporcuların yanında olduk. Türkiye pazarında sponsorluklarımızla daha birçok yararlı ve kaliteli projeye imza atarak tüketicimizle birlikte olmayı sürdüreceğiz” dedi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı