ZONGULDAK HABERLERİ

Rektör Özer, Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkan Vekili Oldu

IHA
19.10.2015 - 12:59Son Güncelleme :

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. MAHMUT ÖZER, MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU BAŞKAN VEKİLLİĞİNE SEÇİLDİ.

IHA

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, mesleki yeterlilik kurumu başkan vekilliğine seçildi.
Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) 10’uncu olağan genel kurulunda yapılan seçim sonucu Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, mesleki yeterlilik kurumu başkan vekilliğine seçildi.
MYK Genel Kurul temsilcilerinin katılımıyla 15 Ekim 2015 Perşembe günü Ankara’da gerçekleştirildi.
MYK Genel Kurul üyelerinin yer aldıkları Başkanlık Divanının yönettiği Genel Kurulda, Kurumun Faaliyet Raporu, 2014 Mali Yılı Kesin Hesabı, 2015 yılı Çalışma Programı, 2015 yılı Personel Planlaması ve 2016 Yılı Bütçesi Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Bayram Akbaş tarafından sunuldu. Gerçekleştirilen faaliyetler ve çalışma programı ile sunulan raporlar genel kurulca kabul edildi. Genel Kurulun ikinci oturumunda gelecek üç yıllık dönemde görev yapacak olan mesleki yeterlilik kurumu yönetim kurulu üyelikleri için seçim yapıldı. MYK oluşan yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısını Başkan ve Başkan Vekili seçimi gündemiyle gerçekleştirdi. Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Bayram Akbaş, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine ise Prof. Dr. Mahmut Özer seçildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Rektör Özer, Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkan Vekili Oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 12 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Rektör Özer, Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkan Vekili Oldu haberi güncellenecektir.

ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ

19 Ocak 2018, Cuma
 • İmsak
  06:38
 • Guneş
  08:08
 • Öğle
  13:09
 • İkindi
  15:36
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:24
Sayfa Başı