ZONGULDAK HABERLERİ

Rektör Özer, Elektrik, Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

IHA
31.10.2015 - 12:30Son Güncelleme :

REKTÖR ÖZER, ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

IHA

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Tahir Karauğuz Konferans Salonunda Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü birinci sınıf öğrencileri ve öğretim elemanları ile bir araya geldi.
Aynı zamanda Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi olan Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer, bölümde öğrenimlerine yeni başlayan 1. sınıf öğrencilerinin katılımı ile bir toplantı düzenledi. Toplantıya Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Uzun, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Ahmet Özaslan, Yrd. Doç. Dr. Rukiye Uzun, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ertan Öztürk, bölüm öğretim elemanları da katıldı.
Rektör Özer öğrencilere Bülent Ecevit Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde sürdürülen çalışmaları, etkinlikleri ve hedeflerini içeren bir konuşma yaptı. Özer konuşmasının ardından öğrencilerin Bülent Ecevit Üniversitesi ve Zonguldak hakkındaki görüşlerini alarak, talep ve önerilerini dinledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Rektör Özer, Elektrik, Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğrencileriyle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 12 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Rektör Özer, Elektrik, Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğrencileriyle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı