BAYBURT HABERLERİ

Rektör Coşkun’dan Dekan Çiğdem’e Hayırlı Olsun Ziyareti

IHA
07.09.2015 - 15:52Son Güncelleme :

REKTÖR COŞKUN'DAN DEKAN ÇİĞDEM'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

IHA

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi iken Bayburt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi dekanlığına Yükseköğretim Genel Kurulunun 2015 yılı 12. toplantısı kararıyla atanan Prof. Dr. Süleyman Çiğdem’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
Prof. Çiğdem’e yeni görevinde başarılar dileyen Rektör Coşkun, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesinin Bayburt’a katma değer kazandırmak ve çok yönlü bakış açısının zenginleşmesine katkıda bulunmak üzere kurulduğunu ifade etti.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Çiğdem ise ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getirerek insana olan yatırımın en önemli yatırım olduğunu kaydetti.
Sosyal bilimlerin merkezinde insan olduğuna işaret eden Çiğdem “Bir ülkenin kalkınmışlığı, ilerlemesi, medeniyet çizgisindeki yerini tespit edecek olan sosyal bilimlerde geldiği noktadır. Onun için İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesinin Bayburt’a ve Türkiye’ye olan katkısı gerçekten çok önemli olacak. Merkeze insan ve Bayburt alınacak. İnsan tanınacak. İnsanla beraber oluşan toplum olgusu irdelenecek. Bayburt’un tarihi, kültürü, sanatı ve gelenekleri gün yüzüne çıkacak. Sosyal bilimler insana ve topluma katkı sağladıkça anlamlıdır. ”dedi.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesini belirli bir noktaya getirme çabası içinde olacaklarını kaydeden Çiğdem, bu konuda Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun’un ve Bayburt halkının işbirliğine ve fikirlerine ihtiyaçları olacağını belirtti.
Çiğdem, kendilerini bu göreve layık gören Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun’a teşekkürlerini iletti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bayburt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bayburt ilinden Rektör Coşkun’dan Dekan Çiğdem’e Hayırlı Olsun Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Eylül 2015 tarihinde saat 15 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Rektör Coşkun’dan Dekan Çiğdem’e Hayırlı Olsun Ziyareti haberi güncellenecektir.

BAYBURT İLÇELERİ

BAYBURT NAMAZ VAKİTLERİ

21 Şubat 2018, Çarşamba
 • İmsak
  05:34
 • Guneş
  06:58
 • Öğle
  12:39
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  18:08
 • Yatsı
  19:26
Sayfa Başı